Převod VHS na DVD Brno, Ostrava, Zlín

Převod VHS a dalších filmových záznamů do digitální podoby je naše profese.I  když hlavní studio pro převod VHS a dalších médií jako jsou Hi8MiniDV, nebo VHS-C mám právě v Praze, určitě není problém vyhovět i zájemcům z celé České republiky. I v případě, že jste například z Ostravy, Brna, Zlína, Plzně nebo Českých Budějovic, rádi pro vás převod nejen VHS zajistíme.

Převod VHS na DVD Brno, Ostrava, Zlín, Jablonec

Zásadní otázkou převodu VHS z jiných měst, než je Praha je, jak k nám VHS doručit. Pro předání VHS a převod z měst jako jsou např. OstravaOlomoucZlín, České BudějoviceJablonec a dalších vzdálenějších částí republiky je vhodné využít některou z dopravních služeb. 


Nabízíme dvě varianty převozu videomateriálů k digitalizaci

ZÁSILKOVNA  ČESKÁ POŠTA


Služeb Zásilkovny lze využít ve více jak 2600 místech po celé České republice: Brno, Ostrava, Zlín, Jablonec nad Nisou, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Hradec Králové, Beroun, Tábor, Jihlava, Pardubice, Opava, Šumperk, Uherské Hradiště, Karlovy Vary, Chomutov, Mladá Boleslav, Most, Teplice, Příbram, Klatovy, Znojmo, Havlíčkův Brod, Děčín, Frýdek Místek, Valašské Meziříčí, Vsetín a spousty dalších...

PŘEHLED POBOČEK SLUŽBY ZÁSILKOVNA 

Poboček Zásilkovny je více jak 2600. Zde jsou zobrazeny pouze některé.

Kompletní seznam poboček naleznete ZDE


Pro mnoho lidí je nejvhodnější způsob přepravy VHS pomocí České pošty a ještě jsme s tímto druhem dodání VHS k převodu ze vzdálenějších míst České republiky neměli žádný problém. I přesto, pokud máte možnost zaslat VHS k převodu a digitalizaci z OstravyOlomouceZlínaBrnaČeských BudějovicJablonce či jiného místa v republice jiným kurýrem jako je např. PPL, TopTrans aj. .. využijte právě tohoto přepravce.

Převod VHS na DVD Valašské Meziřící, Vsetín a okolí

Vzhledem k tomu, že část našeho týmu Digitalizace VHS pochází z Valašského Meziříčí, nabízíme možnost i osobního předání v těchto městech: Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Valašské Meziříčí, Hranice na Moravě apod.

Převod VHS na DVD - osobní vyzvednutí  po celé ČR

Pro opravdové zajištění bezpečnosti a při větším množství VHS a dalších materiálů k digitalizaci se s vámi rádi domluvíme a OSOBNĚ pro VHS zajedeme kamkoliv po Čerské republice abychom je bezpečně vyzvedli přímo u vás. Vždy se můžeme domluvit. Ať už to bude OstravaBrnoZlín, Jablonec nad NisouČeské Budějovice, Pardubice, Hradec Králové nebo třeba  rádi zajistíme převod VHS, Hi8, MiniDV i 8mm filmových kotoučů nebo skenování diapozitivů a negativů i v těchto městech.

Máte zájem o digitalizaci nebo dotaz:

VOLEJTE: +420 605 564 694 | +420 724 111 234  |  PIŠTE: vhsprevod@gmail.com

KONTAKT

+420 605 564 694
+420 724 111 234

Chci se zeptat