Programy ke stažení

Mnoho klientů by si rádo digitalizované nahrávky dále zpracovávalo, stříhalo atd. Proto se nás ptáte "jaký software/program s volnou licencí doporučujeme ke střihu videa". Zde pro vás máme několik tipů na postprodukční úpravu digitalizovaných filmů pomocí velmi jednoduchých programů.

 

VIDEOkatalog

Videokatalog je profesionální software pro vyhledávání, procházení a organizování zdigitalizovaného videa.

 

STÁHNOUT

Windows Movie Maker

Program pro střih videa. Velice jednoduchý a přehledný program pro střih a úpravu video souborů.
Návody (CZ):
https://www.youtube.com/watch?v=LoE-brH5LRY
https://www.youtube.com/watch?v=2I5ODpDeDeY 

STÁHNOUT

Picasa

Program pro prohlížení a úpravu fotografií. Picasa je program, který vám pomůže rychle vyhledat, upravit a sdílet všechny fotky na vašem počítači. 

STÁHNOUT 

Any Video Converter- AVC

Program pro konverzi videa (mp4, avi, mpeg.. atd.). Pomocí Any Video Converteru si dokážete sami konvertovat jakýkoliv typ video nebo audio souboru na jiný formát / kodek / velikost. AVC toho umí opravdu hodně

STÁHNOUT

VLC Media player

Videopřehrávač nejen pro digitalizované VHS nahrávky, ale tento univerzální "player" spustí ve vašem počítači veškeré videosoubory bez nutnosti instalovat cokoliv dalšího.

 STÁHNOUT

 * Výše uvedené programy ke stažení jsou volně šíritelné aplikace/programy/software nebo podléhají licencím jako Trial či zkušební verze. Veškeré podrobnosti o licenčních podmínkách jednotlivých programů se dozvíte na příslušných odkazech "STÁHNOUT"

 

KONTAKT

+420 605 564 694
+420 724 111 234

Chci se zeptat