Převod VHS na DVD

Také máte doma spoustu rodinného videa na VHS kazetách nebo na 8mm (Hi8) a rádi byste se jednou za čas sešli se všemi členy rodiny a zavzpomínali na staré časy? Mnoho rodin má spoustu těchto video VHS a Hi8 záznamů, ale již nevlastní VHS přehrávač a tak je pro ně obtížné shlédnout rodinné video. Rádi vám pomůžeme, abyste si mohli s rodinou v klidu posedět a své video z VHS přehrát.

VHS kazety, Hi8, MiniDV i ostatní digitalizujeme na nejkvalitnější videotechnice

(VHS přehrávač s TBC, kvalitní čtecí hlavou, a nejvýkonější ADVC převodník je jen základ)

Chci DIGITALIZOVAT  Ukázky digitalizace 

Převod (Videopřepis) VHS a dalších médií provádíme do počítače a poté záznam předáváme na Flash disku, HDD nebo také DVD či CD.

Digitalizace VHS záznamů
VHS kazety připravené k digitalizaci

Videopřepis a potisk DVD s motivem a DVD menu

Nabízíme také potisk DVD a tak se "přepis VHS" může stát dárkem pro kteréhokoliv člena rodiny. Nejhezčí dárek jsou vlastní vzpomínky, tak jej uchovejte i pro další generace!

Máme pro vás připravené také vylepšení rodinného videa. Pokud budete chtít můžeme vám na DVD vytvořit jednoduché menu, abyste mohli jednoduše přeskakovat z jedné části do druhé. Pokud budete chtít, můžeme vám na jedno DVD vložit více VHS kazet ať máte vše na jednom místě a příjemně rozdělené přes DVD menu.

Potisk DVD krabičky a DVD média
Potisk DVD média rodinnými fotkami


Máte dotaz k převodu VHS nebo dalších záznamů?

VOLEJTE: +420 605 564 694 | +420 724 111 234  |  PIŠTE: vhsprevod@gmail.com


VHS a S-VHS a VHS-C

Jsme vybaveni profesionálním S-VHS videopřehrávačem pro videopřepis. Tento je spojen prostřednictvím speciálního převodníku (ADVC Canopus 300) k výkonému PC, který zaznamenává obraz tzv. real-time. Základní videozáznam z VHS, S-VHS nebo VHS-C kazety provádíme v bezkompresovém formátu, který následně upravujeme pro použití na DVD (720x576 - 25 FPS). Náš videorekordér dokáže kvalitně přehrávat záznamy nahrané ve formátu SP (standard play), tak i ve forátu LP (Long Play) a také velmi málo známém EP. Zvládáme kazety VHS, S-VHS, VHS-C i S-VHS-C a to jak v normě PAL tak NTSC. 

Video8, Hi8, 8mm, MiniDV

Naší prioritou a specialitou je převod VHS kazet, ale disponujeme také kvalitními videokamerami pro digitalizaci záznamů z nosičů jakými jsou Video8, Hi8, Digital8, 8mm, MiniDV kazety a další filmové záznamové média jako 8mm a 16mm Filmový pás (kotouč).


VIDEOPŘEPIS

Je to zcela jednoduché a jasné, videopřepis je jen jiný "zlidovělý" název pro digitalizaci médií. Slovíčkem videopřepis se myslí zejména zálohování VHS, MiniDV, Hi8 a dalších magnetických záznamových médií, které se dříve hojmě využívaly. Ať už jde o audio či video, vždy doporučujeme jakýkoliv magnetický záznam co nejdříve digitalizovat a to zejména z toho důvodu, že díky videopřepisu nebude tento záznam dále ztrácet svou kvalitu, tak jak se časem děje na magnetických nosičích.

Videopřepis VHS, Hi8, MiniDV

Nejznámějším magnetickým záznamovým médiem se stalo právě video VHS (videopásek). Jinak také videorekordér nebo videopřehrávač byl nejrozšířenějším druhem záznamového média ve své době. Od tohoto slovního spojení tedy "Videopřepis".

Rád vám pomůžu s videopřepisem nejrůznějších magnetických záznamů, přičemž se specializuji na videopásky na nosičích VHS, VHS-C, MiniDV a Hi8. Videopřepis provádím kvalitním převodníkem (nikoliv USB převodníkem) a magnetické média přehrávám na těch nejkvalitnějších videopřehrávačích na trhu ve své době.

Videopřepis digitalizace na DVD

Budu rád, když se na mne obrátíte s jakoukoliv otázkou nebo rovnou poptávkou o videopřepis digitalizace na dvd vašich domácích nahrávek z magnetických záznamových nosičů VHS, Hi8 nebo MiniDV

Videopřepis a digitalizace
Digitalizační přístroje - Canopus ADVC 300 a 110 + záložní ADVC 55 + 3x S-VHS VCR Panasonic NV-FS200


Převod z kamerového záznamu (videopřepis)

Na převod z kamerového záznamu používáme podobnou audio/video techniku, jako na převod klasických VHS kazet. Nejdříve musíme najít vhodný přehrávač. Může to být videorekordér, nebo videokamera. Hodně záleží na typu záznamu a na tom, kde je tento záznam umístěn. Potom záznam necháme přehrát, zatímco je připojen k počítači, kde běží program na dekódování z analogového signálu do digitální podoby. Pořízený záznam vylepšujeme, abychom eliminovali rušivé zvuky a vady obrazu. Vy dostanete hotový produkt v podobě DVD, či jiného media, na kterém se společně domluvíme.

Máte dotaz k převodu VHS nebo dalších záznamů?

VOLEJTE: +420 605 564 694 | +420 724 111 234  |  PIŠTE: vhsprevod@gmail.com

KONTAKT

+420 605 564 694
+420 724 111 234

Chci se zeptat