Digitalizace VHS začala rodinnými záznamy

Marek Kotala

Osobně jsem digitalizoval a zálohoval již mnoho hodin domácího videa. Mou první digitalizací byly mé rodinné záznamy z dovolených a videokazety od rodičů, kde jsem byl jako malý kluk :-). Tyto videokazety jsem zdigitalizoval již někdy v roce 2013. Postupem času jsem digitalizoval video z VHS, Hi8, MiniDV, Digital8, 8mm a jiné formáty snad všem kamarádům, přátelům, a známým a stále vylepšoval kvalitu převodu.

Rozhovory s klienty

Vždy mi udělá radost rozhovor s klienty, kteří mi vyprávějí, že na videokazetách jsou oni, když jim bylo jen několik let :) a rádi by se dnes s celou rodinou zasmáli a zavzpomínali i na příbuzné a kamarády kteří mezi námi již nejsou. Ke každému VHS záběru se jisto jistě vztahuje zábavná historka a jsem nadšen z toho, že si lidé váží historie a to zejména vlastní a předávají si příběhy z generace na generaci a to díky moderním technologiím jakými je bezesporu také digitalizace VHS kazet

Rád si poslechnu i příhody, které se mohou vázat k určitým video záznamům, abych lépe pochopil cíl a účel zálohování a mohl tak připravit např. luxusní dárek k narozeninám pro člena vaší rodiny nebo přátele.

Rozšíření týmu digitalizace

V roce 2017 jsem digitalizaci VHS a všech kamerových pásků rozšířil o skenování diapozitivů, negativů a fotografií. Přibral jsem do týmu dva profesionály a dnes jsme vám k dipozici jako tým :-).

Kdo vás tedy obslouží ?...

 

KONTAKT

+420 605 564 694
+420 724 111 234

Chci se zeptat