Zásilkovna

Vyberte si z více jak 2600 sběrných míst služby Zásilkovna, kde nám vaše VHS a videopásky pro digitalizaci můžete zanechat. Vyberte si pro vás nejvhodnější/nejbližší Zásilkovnu a kontaktujte nás. My pro vás připravíme nutné podklady pro podání balíčku a budeme vás dále informovat o postupu.

* Využitím služby Zásilkovna berete na vědomí, že předáváte svá osobní data formou poštovní zásilky do rukou třetí osoby (Zásilkovny). Při ztrátě nebo poškození, je možno žádat náhradu škody dle Všeobecných smluvních podmínek právě firmu Zásilkovna, která za přepravu nese odpovědnost. S touto službou máme uzavřenu standardní smlouvu. Děkujeme za pochopení


Pro média zajedeme

ZVOLTE pobočku

Zvolte si pro Vás nejvhodnější sběrné místo služby Zásilkovna a kontaktujte nás. My vám e-mailem zašleme štítek, který nalepíte na balíček a odnesete do Zásilkovny (tam nic neplatíte).
(Mapa poboček níže)

Digitalizujeme

DIGITALIZUJEME

Vše digitalizujeme do počítače jako videosoubory ve formátu MP4 a Mpeg2 (7Mb/s, H.264)

Zkontrolujte Online

Zkontrolujte ONLINE

Pomocí naší zabezpečené služby MOJE ZÁLOHA si digitalizované záznamy můžete stáhnout a shlédnout on-line.

Zpracováváme dle domluvy

ZPRACOVÁVÁME dle domluvy

Kopírujeme na váš dodaný nosič (HDD, Flash). Kopírujeme na námi dodaný nosič (HDD, Flash). Vypalujeme na DVD jako Video DVD.

Vše dovezeme Zpět

POSÍLÁME zpět na pobočku ZÁSILKOVNY

Originální VHS kazety a videopásky vč. DVD, HDD atd. vám posíláme na vámi vybranou pobočku Zásilkovny.

Platba

PLATBA

Zaplatíte až při přijetí zásilky převodem na účet.


Můžeme poradit?

+420 605 564 694 | +420 724 111 234
POPTAT DIGITALIZACI


PŘEHLED POBOČEK SLUŽBY ZÁSILKOVNA 

VHS videopásky a jiné kamerové pásky můžete předat na jedné z poboček ZÁSILKOVNA pro digitalizaci VHS. Např. i ve vašem městě: Praha, Plzeň, Ostrava, Brno, Jihlava, Pardubice, Hradec Králové, Písek, České Budějovice, Most, Liberec a stovky dalších.

Služeb Zásilkovny lze využít ve více jak 2600 místech po celé České republice: Brno, Ostrava, Zlín, Jablonec nad Nisou, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Hradec Králové, Beroun, Tábor, Jihlava, Pardubice, Opava, Šumperk, Uherské Hradiště, Karlovy Vary, Chomutov, Mladá Boleslav, Most, Teplice, Příbram, Klatovy, Znojmo, Havlíčkův Brod, Děčín, Frýdek Místek, Valašské Meziříčí, Vsetín a spousty dalších...

Poboček Zásilkovny je více jak 2600. Zde jsou zobrazeny pouze některé.

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Můžeme poradit?

+420 605 564 694 | +420 724 111 234
POPTAT DIGITALIZACI

Zpět...

KONTAKT

+420 605 564 694
+420 724 111 234

Chci se zeptat