Zásilkovna

Vyberte si z více jak 2600 sběrných míst služby Zásilkovna. Stačí nám napsat e-mail, že si přejete vygenerovat ŠTÍTEK PRO Zásilkovnu, který vám obratem zašleme zpět. Vy vše zabalíte do krabice a štítek na ni přilepíte. Balíček pak předáte v Zásilkovně (nic neplatíte).

* Využitím služby Zásilkovna berete na vědomí, že předáváte svá osobní data formou poštovní zásilky do rukou třetí osoby (Zásilkovny). Při ztrátě nebo poškození, je možno žádat náhradu škody dle Všeobecných smluvních podmínek právě firmu Zásilkovna, která za přepravu nese odpovědnost. S touto službou máme uzavřenu standardní smlouvu. Děkujeme za pochopení


Pro média zajedeme

ZVOLTE pobočku

Stačí nám napsat E-mail, že si přejete vygenerovat ŠTÍTEK PRO Zásilkovnu, který vám obratem zašleme zpět. Vy vše zabalíte do krabice a štítek na ni přilepíte. Balíček pak předáte v Zásilkovně (nic neplatíte).

Digitalizujeme

DIGITALIZUJEME

Vše digitalizujeme do počítače, vylepšíme a uložíme jako videosoubory ve formátu MP4 a Mpeg2 (7Mb/s, H.264) nebo foto JPEG (diapozitivy/negativy).

Zkontrolujte Online

Zkontrolujte ONLINE

Pomocí naší zabezpečené služby MOJE ZÁLOHA můžete digitalizované záznamy stáhnout a shlédnout on-line v plné kvalitě.

Zpracováváme dle domluvy

ZPRACOVÁVÁME dle domluvy

Kopírujeme na váš dodaný nosič (HDD, Flash). Kopírujeme na námi dodaný nosič (HDD, Flash). Vypalujeme na DVD jako Video DVD.

Vše dovezeme Zpět

POSÍLÁME zpět na pobočku ZÁSILKOVNY

Originální VHS kazety a videopásky vč. DVD, HDD atd. vám posíláme na vámi vybranou pobočku Zásilkovny.

Platba

PLATBA

Zaplatíte až při přijetí zásilky převodem na účet.


Můžeme poradit?

+420 605 564 694 | +420 724 111 234
POPTAT DIGITALIZACI


PŘEHLED POBOČEK SLUŽBY ZÁSILKOVNA 

VHS videopásky a jiné kamerové pásky můžete předat na jedné z poboček ZÁSILKOVNA pro digitalizaci VHS. Např. i ve vašem městě: Praha, Plzeň, Ostrava, Brno, Jihlava, Pardubice, Hradec Králové, Písek, České Budějovice, Most, Liberec a stovky dalších.

Služeb Zásilkovny lze využít ve více jak 2600 místech po celé České republice: Brno, Ostrava, Zlín, Jablonec nad Nisou, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Plzeň, Hradec Králové, Beroun, Tábor, Jihlava, Pardubice, Opava, Šumperk, Uherské Hradiště, Karlovy Vary, Chomutov, Mladá Boleslav, Most, Teplice, Příbram, Klatovy, Znojmo, Havlíčkův Brod, Děčín, Frýdek Místek, Valašské Meziříčí, Vsetín a spousty dalších...

Poboček Zásilkovny je více jak 2600. Zde jsou zobrazeny pouze některé.

Můžeme poradit?

+420 605 564 694 | +420 724 111 234
POPTAT DIGITALIZACI

Zpět...

KONTAKT

+420 605 564 694
+420 724 111 234

Chci se zeptat