Postup převodu VHS a kamerových videopásků

Vyberte si z následujících postupů, který vám bude nejvíce vyhovovat pro digitalizaci VHS a videopásků

Přijímáme objednávky z celé České i Slovenské republiky !

 

 

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ

V případě, že bydlíte v Praze nebo okolí a máte chvíli na návštěvu u nás na pobočce na adrese Marie Cibulkové 26, Praha 4, tak vždy doporučujeme a upředňujeme osobní předání. Můžeme vám ukázat celé zázemí, proces digitalizace a na cokoliv se nás můžete zeptat.

Osobní předání VHS kazet na pobočku

 

ČESKÁ POŠTA

Jestliže to k nám máte daleko, doporučujeme videopásky pečlivě zabalit a zaslat prostřednictvím České pošty na adresu: Marek Kotala, Rostoklaty 52, Rostoklaty 28171. Balíček určitě pojistěte, ikdyž pro většinu znás je obsah na VHS kazetách nevyčíslitelné hodnoty.


Zaslání VHS kazet poštou k nám na adresu

 

ZÁSILKOVNA

Začátkem roku 2018 jsme pro vás připravili také možnost zaslat nám videopásky přes pobočky Úschovny, kterých je po celé ČR více jak 1400 a doprava je o pár korun levnější než u České pošty. Pro informaci jak postupovat nás prosím kontaktujte na vhsprevod@gmail.com

Předání VHS pomocí služby Zásilkovna

 

VYZVEDNUTÍ/DOVOZ

Pro velmi vytížené zákazníky, kteří se k nám nemohou dostavit osobně nabízíme PRÉMIOVOU SLUŽBU vyzvednutí VHS videopásků přímo u vás doma nebo v práci (pouze Praha a okolí) ve flexibilních hodinách 6-22 (dle dohody).

Vyzvednutí VHS záznamů a videopásků u vás doma nebo v práci

 

 

 

 

 

Nevyhovuje vám ani jeden ze způsobů přepravy zakázky pro digitalizaci VHS a videopásků? Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme a pomůžeme vaši situaci vyřešit.