Tip na dárek - Převod VHS

Nevíte si rady s dárkem pro mámu, tátu, babičku nebo dědečka? Čeká vás velké rodinné výročí? Sháníte něco originálního? Osobního? Časově nenáročného? Válí se Vám doma stará domácí videa na VHS kazetách nebo kamerových páscích (hi8, 8mm, digital8, MiniDV aj.), která si nemůžete nikde přehrát, ale nemáte to srdce je vyhodit? Máte na nich zaznamenanou svatbu rodičů, první dovolenou, svého prvního domácího mazlíčka? Nebo snad první krůčky vašeho dítka?

Filmové rodinné DVD jako dárek

Stačí, když VHS kazety přinesete a o zbytek se postaráme za vás. Kazety digitalizujeme, sestříháme a chybné záběry odstraníme. Připravíme filmové DVD jako dárek i s potiskem a třeba věnováním. Vy však obdržíte i digitalizovanou verzi celé VHS kazety (nebo jiného pásku), takže o žádný záběr nepřijdete.

Na dárkové DVD je také možné vytvořit menu, které bude podle vašich představ. Vybereme fotografii, či jiný obrázek, který natiskneme na samotné DVD médium a také potiskneme krabičku aby byl dárek dokonalý.

Tip na dárky k VánocůmTip na dárek k Vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak

VOLEJTE: +420 605 564 694 | +420 724 111 234  |  PIŠTE: vhsprevod@gmail.com

Dárek k narozeninám? - Digitalizace VHS a rodinný film

Přemýšlíte jak obdarovat někoho blízkého nebo přátele k narozeninám? Nakoupené dárky jsou ohrané, koupě alkoholové "flašky" je standardem a domáci pálenice již nic neřeší. Každý rok je to k narozeninám pořád to samé. Když jsme byli malí, dělali jsme radost svým rodičům k narozeninám vlastnoručně vyrobeným dárkem. A myslíme si, že tohle platí i v dospělosti.

Představte si, že dáte v rodině někomu dárek v originálním provedení a to digitalizované vzpomínky z VHS kazet. Nalejete si dobrého vína nebo domáci pálenice a celá rodina si společně sedne k dokonale vytvořenému dárku na míru oslavenci. Zavzpomínáte na mladá léta a dětství, zasmějete se a vždy budete mít originální téma k hovoru. U takovýchto příležitostí jako jsou narozeniny, tak si lidé vzpomenou také na historky, které ještě nikdy nevyprávěli a především rodiče a prarodiče je vždy radost poslouchat. Za nás osobně je digitální DVD se vzpomínkami k narozeninám ten nejlepší dárek.


Střih DVD video - dárek na přání

Digitalizované video nahrávky z VHS, Hi8, Digital8, Mini DV nastříháme, spojíme, rozdělíme, vytvoříme přechody, otitulkujeme, vložíme hudební podcast (na místa kde není mluvené slovo) a dále vylepšíme podle potřeby. Přidáme do videostříhu fotky a věnování.

VOLEJTE: +420 605 564 694 | +420 724 111 234  |  PIŠTE: vhsprevod@gmail.com


Dárek k výročí - Dárek pro muže i dárek pro ženu

Lámete si hlavu nad tím, co dáte své drahé polovičce k výročí? Láhev alkoholu, oblečení a kosmetika je už out? Máme pro Vás speciální tip na dárek!

Přehrajte si se svým drahým/drahou ty nejhezčí chvilky které jste spolu zažili. Ať už je to svatební video, video z dovolené nebo video prvních krůčků vašich dětí. Vytvořte si doma romantickou atmosféru u DVD s lahví vína a dobrého jídla u svíček a připomeňte si znovu ty krásné chvilky které vám utkvěly jen v paměti a nebo je máte na starších VHS, Hi8 nebo MiniDV kazetách, ale nemůžete je přehrát, protože již nevlastníte VHS videorekordér.

DVD dárek pro muže, dárek pro ženu, dárek k výročíDárek k výročí 790Let jako DVD video sestřih

Digitalizované vzpomínky zůstanou navždy

Nejlepší dárek jaký můžete dát je ten, který vyvolá pozitivní emoce, radost a hlavně ten, který vydrží. Květiny zvadnou, oblečení vyjde z módy, láhev vypijete, kosmetiku vypotřebujete, ale vzpomínky uložené na DVD vám zůstanou navždy.

Převod z VHS, Hi8, MiniDV na DVD vám připravíme dle Vašeho přání. Můžete si vymyslet mnoho způsobů jak by Vám tento dárek pro Vašeho partnera/partnerku vyhovoval. Vytvoříme DVD menuvystříháme nevhodné nebo rozmazané zbytečné záběry.

Tipy na Vánoční dárek

Také vás otravují nákupy Vánočních dárků, ale chcete svým blízkým udělat radost? Nemáte rádi přecpaná centra lidmi a musíte projít celé centrum i obchody, abyste sehnali ten pravý dárek k VánocůmMáme pro vás tip na super dárek k Vánocům a nemusíte pro něj do přeplněných center!


"Dárek, který vaše blízké zahřeje u srdce."

Vytvoříme z vašich rodinných VHS luxusní dárek na Vánoce v podobě DVD s potiskem!

VOLEJTE: +420 605 564 694 | +420 724 111 234  |  PIŠTE: vhsprevod@gmail.com


Vaši blízcí budou mít možnost zavzpomínat na hezké chvíle. Darujte jim na Vánoce krásné DVD s potiskem, s fotkou celé vaší rodiny jako krásnou vzpomínku na chvíle strávené s těmi nejbližšími. Vytvořte příjemnou vánoční atmosféru. Za nás je tohle nejlepší tip na dárek k Vánocům!

Přehráváme záznamy z vašich VHS videokazet na DVD. Nepovedené nebo rozmazané a poškozené záznamy vystřihneme, případně se pokusíme opravit a starou verzi Vám dáme zdarma k tomu. Potisk DVD média i krabičky vč. DVD menu je u dárku k Vánocům samozřejmostí.

Rodinné DVD z přepisu VHS - potisk Rodinné DVD z digitalizací videozáznamů jako dárek

Další tip na dárky v podobě digitalizace VHS 

Dárek na Svátek – Dne Matek 10.5.

Den Matek se blíží mílovými kroky a 10.5. je skoro za dveřmi. Vyřešte dárek pro Vaši maminku už teď. Právě v tento den si jistě každá matka ráda vzpomene na první krůčky svých dětí, školní besídku, nebo maturitní ples. Tak proč jí nedarovat právě tohle? 

Dárek na Svátek – Světový Den Rodičů 1.6.

Vídáte se se svými prarodiči, nebo rodiči jen málo? Žijí daleko od vás, ale vy jim i přesto chcete udělat radost? Využijte k tomu právě Světového Dne Rodičů, který byl ustanoven organizací OSN na 1.10. Není lepší způsob, jak zpestřit právě vašim rodičům, či prarodičům podzim, než vzpomínkami na mládí a na dobu, kdy jste vy, jejich milované děti, byli malí.

Dárek na Svátek – Mezinárodní Den Rodiny 15.5.

Věděli jste, že existuje něco jako je Mezinárodní Den Rodiny? Chcete si zavzpomínat na staré dobré časy? Chcete mít příložitost sezvat celé široké příbuzenstvo na oslavu? Chtěli byste jim ukázat něco netradičního a originálního? Máte chuť pobavit se nad společnými vzpomínkami?

Dárek na Svátek – Den otců 19.3.

Den otců je velice populární v zemích západního světa, ale už i u nás se stává oblíbenou záležitostí. Nejen matky bychom totiž měli oslavovat. I tvrďácký otec, který se občas tváří jako morous vás má jistě velice rád a na slovíčka si asi dvakrát nepotrpí. Tak proč mu nedat něco originálního, co mu bude připomínat, že ho máte rádi.

Máte dotaz k dárku a digitalizaci:

VOLEJTE: +420 605 564 694 | +420 724 111 234  |  PIŠTE: vhsprevod@gmail.com

KONTAKT

+420 605 564 694
+420 724 111 234

Chci se zeptat