Digitalizace 8mm a 16mm filmů

UKÁZKY filmů  REMASTERING filmů  CENÍK digitalizace filmů

Digitalizaci neboli skenování "osmiček" a "šestnáctek" jak se někdy lidově říká 8mm a 16mm filmovým kotoučům provádíme na specializovaných skenerech. 8mm i 16mm filmové kotouče nejdříve fyzicky čistíme a pak se políčko po políčku skenují / digitalizují.

Každá digitalizace 8mm filmu i digitalizace 16mm filmu následně putuje na postprodukci, kde upravujeme obraz. Stabilizujeme, softwarově čistíme, řešíme barevnost nebo převádíme do čísté černobílé varianty.

s VYLEPŠENÍM a ke stažení online

vč. čištěné, vylepšení, stažení online, úpravy barevnosti, fyzického čištění

Skenování osmiček filmů kotoučů 8mm

Jako jedinní na trhu digitalizace umíme tzv. Remastering / Upscaling pomocí umělé inteligence. Samotná kvalita skenování filmů je závislá na dochovaném materiálu a kvalitě samotného skenovacího zařízení (*profesionální skennery pro 8mm a 16mm filmové pásy). A my tomu umíme ještě trochu pomoci :-)


Vzpomínky z 8mm a 16mm filmů si prohlédnete KDEKOLIV a ODKUDKOLIV

Jakmile jsou vaše 8mm nebo 16mm filmové cívky zdigitalizovány, jsou uloženy nejprve bezpečně na náš vlastní server (Cloud), ke kterému se můžete připojit odkudkoliv přes internet pomocí jména a hesla a vše si prohlédnout. Zároveň jsou vaše vzpomínky z 8mm filmů nebo 16mm filmových kotoučů zpracovány do takového formátu, aby je bylo možno prohlédnout opravdu na každém zařízení.

Máme vlastní ARCHIVAČNÍ CLOUD / SERVER, určen pouze pro naše klienty

Ukázky digitalizace filmů

Kvalitu, rozlišení a recenze digitalizace a skenování 8mm filmů / kotoučů a samozřejmě také 16mm filmů / kotoučů si můžete ověřit právě zde. Skenování 8mm a 16mm filmů probíhá vždy v rozlišení HD 720p (při dodržení poměru stran) a pomocí umělé inteligence (AI) a Remasteringu dokážeme kvalitu filmového materiálu přiblížit až k rozlišení 2K.

Ukázky digitalizace filmů

KONTAKT

+420 605 564 694
+420 724 111 234

Chci se zeptat