Převod VHS bez čekání

Od našich spokojených zákazníků víme, že mnoho větších agentur zabývajících se převodem VHS a 8mm (Hi8) má dodací termíny delší než 14dnů. Je to způsobeno právě tím, že sběrny a pobočky, VHS zasílají do centrály, kde se teprve převod a digitalizace provádí. Nicméně u nás vám tohle nehrozí!

Naše standardní dodací doba je mezi 8 a 12dny. Pozor ale před Vánocemi, kdy máme dodací termíny dokonce delší.
Express zvládneme do 1-2dnů


Menší počet VHS, 8mm (Hi8) kazet nebo negativů či diapozitivů dokážeme digitalizovat i do druhého dne.

Expresní dodání digitalizace 1-2 dny. Při větším množství dle domluvy.


Digitalizace a převod VHS - Express dodání

Ne vždy je snadné všem zákaznínkům s rychlostí digitalizace jakéhokoliv video záznamu vyhovět. Vše se provádí v reálném čase a tak pokud jedna VHS kazeta obsahuje např. 4hod reálného záznamu k videopřepisu, je nutné tento záznam nechat přehrávat opravdu 4 hodiny. Po takto digitalizovaném záznamu přichází na řadu postprodukční úpravy a vyladění obrazu a zvuku. Tyto střihy videa a úpravy nám zaberou také nějaký čas a nelze je příliš uspěchat.

Videopřepis na více videorekordérech VHSVideopřepis VHS a postprodukční úpravy provádíme na špičkových videorekordérech VHS a na PC s kvalitním a rychlým Hardwarem

Expresní dodání do druhého dne - máme více strojů pro videopřepis

Jsme flexibilní a jelikož nepracujeme pouze na jednom digitalizačním přístroji, ale máme k dispozici hned několik Hight End zařízení pro digitalizaci a videopřepis VHS, můžeme ve výjimečných případech zvládnout i více hodin/kazet v expresním dodacím termínu.

Takže pokud na převod VHS nebo 8mm (Hi8) spěcháte, určitě se na nás obraťte a my vám rádi vyhovíme jak v ceně tak v rychlosti dodání.

Máte dotaz k expresní digitalizaci VHS

VOLEJTE: +420 605 564 694 | +420 724 111 234  |  PIŠTE: vhsprevod@gmail.com

KONTAKT

+420 605 564 694
+420 724 111 234

Chci se zeptat